Preskočiť na [navigáciu], [Filter], [obsah]

Preskočiť na [navigáciu], [Filter]

Kariéra

Do nášho tímu momentálne hľadáme  vhodných kandidátov na pozíciu:

REALITNÝ MAKLÉR/-KA

Náplň práce :

  • vyhľadávanie a rozširovanie ponuky nehnuteľností realitnej kancelárie
  • fotodokumentácia
  • práca s inzerciou a prieskum trhu
  • aktívna komunikácia a starostlivosť o klientov (osobne, telefonicky, e-mailom, poštou)
  • obhliadky nehnuteľností
  • príprava zmluvných podkladov

Požiadavky a podmienky prijatia:

  • živnosť
  • ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • organizačné a obchodné zručnosti
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • dobrá znalosť práce s počítačom a internetom
  • znalosť cudzieho jazyka je výhodou
  • vodičský preukaz: B
  • vlastné auto JE PODMIENKOU

Ponúkame:

  • zaujímavú a flexibilnú prácu
  • uplatnenie a rozvoj osobných znalostí a zručností
  • atraktívne finančné ohodnotenie
  • možnosť profesijného rastu a vzdelávania (školenia NARKS, podpora od vedenia a skúsenejších maklérov, ...)
  • príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
  • kanceláriu, počítač, mobilný telefón
  • marketingovú podporu predaja

V prípade záujmu o pracovné miesto, zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu: kariera@4real.sk.
Prosíme, aby nás kontaktovali iba uchádzači, ktorí majú vážny záujem o pozíciu realitného makléra. Prax je výhodou, nie však podmienkou.

Top ponuka:

TOP ponukaStavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 406 m², rovina, tichá lokalita

Kittsee/Bratislava - Pohraničie - Rakúsko
95.900,- EUR

[hore]